Průhledný zabezpečovač

Autoalarm

Autoalarm Jablotron

Jablotron vyvinul systémy zabezpečení vozidel, které nejenom splňují požadavky na kvalitní autoalarm, ale navíc komunikují pomocí SMS a dokáží dokonce i sledovat polohu. Samozřejmě v nabídce jsou i klasické kvalitní a osvědčené alarmy do automobilů i motocyklů.

GSM a GPS autoalarmy

Prvořadým úkolem zabezpečení vozidla, je v případě pokusu o narušení samozřejmě informovat majitele co nejdříve o problému. Zásadní je i to, aby zařízení dokázalo určit o jaký problém se jedná. Například rozbití skla, odtah nebo otevření dveří. Toto Vám objasní SMS s konkrétním určením alarmu. Autoalarmy Jablotron neslouží jen k zabezpečení, ale i například k ochraně před nechtěným odtahem Policií, úplnému vybití akumulátoru, nebo Vás může upozornit, že jste zapomněli zamknout automobil.

CA-2103 "ATHOS" GSM/GPS autoalarm

Toto zařízení je zároveň alarm a imobilizér a zároveň umí i komunikaci na mobil a monitoring pohybu vozu přes GPS. Autoalarm se ovládá dodanými dálkovými ovladači nebo je možno využít i originálních dálkových ovládačů automobilu. GSM alarm lze ovládat i z nastavených mobilních telefonů za pomoc SMS nebo prozvoněním.

Zařízení zareaguje na otevření dveří kapoty nebo kufru, zapnutí klíče v zapalování, nebo na pokles napětí. K autoalarmu je rovněž možné připojit bezdrátové detektory Jablotron, které jsou schopné střežit jak vnitřek vozu, tak jeho okolí, například garáž, obytný přívěs a pod. Pro možnost přístupu do střeženého objektu lze tyto detektory zpozdit. V případě poplachu bude aktivována siréna, budou odesílány poplachové zprávy SMS s popisem události a voláno na telefonní čísla, která jsou nastavena. SMS obsahují kromě podrobné informaci o narušení, také souřadnice GPS s aktuální polohou. SMS obsahuje také internetový odkaz, proto v telefonech s internetovým prohlížečem stačí jedno kliknutí, a vidíte polohu vozidla na mapě. Samozřejmě je možné měnit texty, které alarm zasílá.

Imobilizér GSM alarmu lze aktivovat textovou zprávou a znehybnit vozidlo. K autoalarmu je možné instalovat handsfree HF-03, pomocí něhož lze komunikovat s posádkou vozidla. Po dobu poplachu lze poslouchat dění ve vozidle. Alarm je také schopen na dotaz odeslat stavovou SMS o vozidle (stav klíčku, uzamčení, nebo informaci, že vozidlo není delší dobu uzamčeno (pro zapomnětlivé). GSM alarm CA-2103 Athos kontroluje stav nabití akumulátoru a nahlásí případný problém. Má vlastní zálohovací aku BB-02, pro případ vybití, nebo odpojení baterie vozidla. Zálohuje všechny funkce alarmu (kromě sirény) a komunikaci autoalarmu po dobu nutnou. Auto GSMSlužba sledování provozu je dostupná prostřednictvím internetové samoobsluhy na serveru Jablotron. Vybírat lze z možností služeb počínaje pouze orientačním přehledem o provozu a konče kompletní tvorbou Knihy jízd. Pro maximalizování účinnosti autoalarmu lze využít střežení pomocí bezpečnostního centra Jablotron. Budete tak mít vozidlo pod dohledem 24 hodin denně. Zásah bude proveden i v případě, že budete na dovolené, v divadle, a nebo jinde mimo dosah. Operátoři bezpečnostního centra Vás budou okamžitě kontaktovat, zajistí zásah a podají Vám veškeré informace o situaci. Díky neprodlenému zásahu se výrazně eliminují škody na vozidle a jeho vybavení. Pomocí rychlé reakce již jen při manipulaci s vozidlem jej lze účinně ochránit před odcizením. Další přidanou hodnotou GSM autoalarmu je to, že informace z modulu GPS je možné za jízdy přenášet přes modul Bluetooth. Tyto data můžete využít pomocí přenosného počítače nebo chytrého telefonu s navigačním software pro navigaci během cesty.

Klasické autoalarmy Nestor

Odcizení se bohužel nevyhne žádné kategorii automobilů. Starší vozy jsou kradeny pro náhradní díly, případně se chce někdo pouze povozit. Střední a dražší vozy jsou zpravidla předělány a získají majitele buď v tuzemsku nebo v zahraničí. Autoalarm umí kromě upozornění sirénou, pomocí imobilizačního okruhu i zabránit dalšímu neoprávněnému použití vozidla.

CA-340 Nestor

Klasický Autoalarm je vybaven sirénou pro zvukovou signalizaci poplach a optickou signalizací pomocí blikačů. Samozřejmostí je imobilizér. Dále umí ovládat centrální zamykání, ale také může fungovat jako autoalarm ovládaný originálním ovládačem automobilu. Oba systémy ovládání lze kombinovat. Autoalarm jde rozšířit o další bezdrátové detektory, kterými lze střežit třeba prostor vozu nebo okolí, garáž nebo přívěs. Alarm umožňuje i částečné zajištění, tj. s dočasným vyloučením některých zón. Vozidlo vybavené Nestorem je možno naučit do zabezpečovací ústředny, nebo kamery EYE-02 jako další detektor.To umožní hlídat vozidlo také prostřednictvím domovního alarmu. K usnadnění montáže lze použít bezdrátovou sirénu CA-340SIR. Siréna má vstup, který detekuje otevření kapoty. Tím pádem není potřeba propojovat kabinu s motorovým prostorem.

Pro více informací nás kontaktujte na jablotron@schwarzer.cz nebo tel. 602 471 478.

Rychlý kontakt:
Jiří Schwarzer
602 471 478
Praha 9, Zárybská 667
Praha 4, Plickova 553
Praha 2, Anglická 1
info@schwarzer.cz

Součási auto alarm
Jablotronní ovládání
Jabotron
Optimalizace www Copyright © 2007 - 2014 Fitcentrum pilates Praha Pojištění Jablotron Bezpečnostní systém Hodinový manžel Praha