Průhledný zabezpečovač
Jablotronek

Jablotron

Jablotron je ryze česká společnost založená v roce 1990. S Jablotronem se můžeme setkávat tedy už téměř čtvrt století. S produkty této společnosti je možné se setkat v různých oblastech našeho života. A nejde jen o alarmy, ale například prvky automatizace domácnosti, ovládání topení, Jablotronní chůvičky, atd.

Na jaře minulého roku Jablotron představil nový převratný zabezpečovací systém, tzv. "stovku". S tímto systémem slaví úspěchy na veletrzích, u odborné veřejnosti a především u uživatelů nejen v České republice. Jablotron poskytuje v rámci projektu celková ochrana připojení vašeho systému na pult centrální ochrany první 3 měsíce zdarma. Firma Schwarzer patří k vybraným autorizovaným montážním firmám.

Alarm jablotron 100

Alarm Jablotron 100

Alarm pro lidi - JABLOTRON 100 se pružně přizpůsobí požadavkům na zabezpečení jakéhokoliv objektu. Nezávislé zapínání jištění jednotlivých sekcí umožňuje hlídat vybrané části objektu podle momentální potřeby. Zajistí například garáž, přízemí a zahradu během vašeho nerušeného spánku v 1 patře a během dne zajistí jen garáž. Neunikne mu nic a včas přivolá profesionální pomoc

Snadné ovládání

Toto je první alarm, kterého se nemusíte bát! Vzhledem k revolučnímu systému ovládání, mu ihned porozumíte. Tento alarm je vyvinutý jak pro lidi, kteří chtějí jednoduchost a přehlednost ovládání bez nutnosti studia složitých manuálů, tak pro lidi "hračičky", kteří mají možnost využít množství nadstavbových funkcí v objemu, jež nemá žádný jiný alarm na trhu.

Nadčasový design

Design jednotlivých komponentů Jablotronu 100 vytvářejí špičkoví designéři. Objevte krásu, jež splyne s vaším domovem! Alarm nemusí být jen funkční, ale může být i krásný a tvořit vkusné doplňky vaší domácnosti nebo pracoviště.

Šetrná instalace

Možnost kombinování drátového i bezdrátového systému alarmu, usnadňuje šetrnou instalaci i v dokončených interiérech. Umí šetřit vaši peněženku díky jedinečné bezdrátové technologii!

Dostupný odkudkoliv

Čidlo pyr Schwarzer 110

Pomocí bezplatné internetové samoobsluhy, dostupné z jakéhokoliv počítače nebo chytrého telefonu se ke svému alarmu dostanete kdykoliv a odkudkoliv. Můžete ovládat alarm a prohlížet události bez omezení a hranic.

Multifunkční použití

Tento zabezpečovací systém vás ohlídá nejen před nezvanými návštěvníky, ale též před požárem, únikem plynu nebo záplavou. Umí například otevřít garážová vrata nebo ovládat topení. Využijte všech možností špičkové techniky naplno!

Opravdové bezpečí

Kvalitní alarm si žádá také kvalitní a profesionální instalaci od autorizované montážní firmy. Pro zajištění skutečného bezpečí je vhodný nepřetržitý dohled a případný profesionální zásah při nečekané nebo krizové události. Nabízí se vám možnost využití unikátní celkové ochrany Jablotron. První 3 měsíce budete mít na vyzkoušení zdarma a poté se můžete naprosto svobodně rozhodnout, jak dále.

Svobodný výběr

Tento alarm umožňuje absolutní svobodu výběru, která se přizpůsobí všem vašim potřebám. Nabídne vám řešení pro byt, rekreační objekt, dům i pracoviště. Můžete si naplánovat jeho velikost dle libosti!

Pro více informací nás kontaktujte na jablotron@schwarzer.cz nebo tel. 602 471 478.

Rychlý kontakt:
Jiří Schwarzer
602 471 478
Praha 9, Zárybská 667
Praha 4, Plickova 553
Praha 2, Anglická 1
info@schwarzer.cz

Dobře zabezpečená motorka
Ovladač auto
Dva alarmy Jablotrony
Optimalizace www Copyright © 2007 - 2014 Fitcentrum pilates Praha Pojištění Jablotron Bezpečnostní systém Hodinový manžel Praha